Zašlite nám Váš kontakt a popis produktu, ktorý Vás zaujal. V najbližšom voľnom čase Vás bude kontaktovať náš poradca, ktorý Vám pomôže s výberom najvýhodnejšieho produktu “priamo šitého” pre Vás.

Garážové brány:
máte záujem o predbežnú cenu garážovej brány. Zašlite nám nižšie uvedené údaje a my Vám zašleme cenovú ponuku, ktorá bude zahŕňať zameranie, dovoz, cenu brány v rôznych farbách a prevedeniach, montáž brány a montáž pohonu.
Požadované údaje:
- meno a priezvisko
- kontakt (mobil alebo e-mail)
- rozmery x a y
- druh brány (výklopná, sekčná, posuvná alebo rolovacia)
- brána s pohonom (áno alebo nie)

 

Solárne systémy:
Ceny solárnych systémov sú uvedené na našej stránke a sú orientačné . Nezahŕňajú cenu montáže a cenu drobných inštalatérskych materiálov, ktoré sa pri každej montáži systému líšia v závislosti od potreby ( dĺžka potrubia, atď.) Presnú cenovú ponuku solárnej zostavy vám môžeme určiť len po obhliadke objektu. Táto obhliadka je spoplatená cenou 50 eur, ktorá bude pri objednávke solárnej zostavy z konečnej ceny odpočítaná.

 

Kované brány a ploty:
Ceny kovaných brán nájdete na našej stránke v odkaze cenník pri kovaných bránach a plotoch. Uvedené ceny platia pre daný typ a rozmer. Cena Vašej brány sa môže líšiť v závisloti od rozmeru alebo pridania či odobratia doplnkov, hrotov. V cvene nie je zahrnuté zameranie, doprava a montáž. Pre stanovenie presnej ceny sú potrebné údaje, ktoré nájdete v odkaze výroba a zameranie, pri kovaných bránach.

 

NAŠE CENY NIESÚ NIJAK NAVÝŠENÉ A ZHODUJÚ SA S CENAMI NAŠICH DODÁVATEĽOV !

 

 

 

 

 

Daskal s.r.o
   

   
0944 212 213
   
daskal@daskal.sk
   
  www.daskal.sk